≡ Menu

Jaki masz cel w życiu? Czy do niego dążysz?

Wyobraź sobie siebie jaką (jakim) pragniesz siebie widzieć, poczuj obok to, czego chcesz, i czym chcesz się zajmować, partnera którego pokochasz… czy jest to dla ciebie łatwe i oczywiste?


Dla wielu osób, odpowiedzią jest krótkie – „nie”, mieszczące w sobie lata walki o osiągniecie sukcesu, który nie daje im satysfakcji.
Czują, wiedzą i chcą się właściwie przełamać, aby osiągnąć sukces…. jeśli tylko wiedzieliby, co jest Tą pasją która rozpali ich dusze i da im siłę do działania i dziś, i jutro. Niestety, zbyt dużo osób zadawala się przeciętnością w swojej pracy, w związku, w zdrowiu i w swojej sytuacji finansowej, ponieważ nauczyli się sposobu myślenia, który można opisać słowami „Nie mogę” zamiast „Mogę”.

Co, gdyby twoje życie było celowe?
Kiedy zajmujesz się tym, co kochasz, to otwierasz drzwi, które zapraszają do środka sukces w każdym aspekcie twojego życia. W obecnych latach to stwierdzenie jest już w pełni poparte dowodami naukowymi opisującymi fenomen, jakim jest ludzki mózg. Sukces to nie jest po prostu posiadanie ogromnej ilości pieniędzy, ale to spędzanie życia w pełnym spełnieniu, zadowoleniu, pasji, miłości. Czy życie Matki Teresy to porażka, ponieważ nie jeździła BMW i nie mieszkała w 52 pokojowej posiadłości:)?

Sukces, to życie  celowe.
To stwierdzenie brzmi jak wielka idea, ale w istocie jest proste i oczywiste. Każda istota, ze względu na swoją unikatowość ma możliwość osiągnięcia najwyższych wyżyn sukcesu. Potrzeba do tego tylko jednego składnika…
Świadomości kim jestem i wynikającego z niej – czego pragnę!

Radość życia

Jak zamierzasz przełamać się, aby osiągnąć sukces, wydostać się z codziennej rutyny, jeśli nie posiadasz niezbędnych narzędzi?
Christopher Howard, przedsiębiorca, strateg w zakresie bogactwa i stylu życiu oraz światowy lider w zakresie NLP, spędził dwie dekady studiując przypadki tych, którzy osiągnęli ogromny sukces w swoim życiu. Jak twierdzi, strach przed osiągnięciem sukcesu jest w rzeczywistości strachem przed porażką i trwaniem w matni niemocy.

Sekretem sukcesu Chrisa Howarda jest zmiana sposobu myślenia.
Smutnym jest, że czasami możemy być sobie samym najgorszymi wrogami, nieświadomie sabotując nasze szczęście i sukces. To wszystko sprowadza się do sposobu myślenia. Bez pozbycia się nierozwiązanych problemów, negatywnych przekonać i zachowań, jest niezmiernie ciężko pójść do przodu i uwierzyć, że możemy osiągnąć wszystko, czego pragniemy w naszym życiu.
Dlaczego jest tak ciężko pozbyć się sposobu myślenia czy zachowania, które przestało nam już służyć?

Powód jest bardzo prosty: nasze emocje kreują te ograniczenia wewnątrz nas tak skutecznie, że czujemy, że te wewnętrzne ograniczenia są właściwie prawdziwymi zewnętrznymi ograniczeniami. Jeśli czujesz, że nie zasługujesz na sukces – nie ważne jak bardzo go chcesz – nie osiągniesz go. Tworzymy to, na czym się skupiamy. Więc jak nauczyć się koncentrowania na osiągnięciu sukcesu w sposób, który pozwoli na stworzenie go w naszym życiu? Co, gdybyś mógł przełamać każde ograniczenia i przeszkodę i osiągnąć upragniony sukces?

Zmieniające życie seminarium…
Seminarium Chrisa Howarda „Breakthrough to Success” –„Przełamanie do sukcesu” jest o osobistej transformacji i wyposaża cię w narzędzia do odkrycia własnej kreatywności. 3-dniowe seminarium Chrisa zainspiruje cię do tego, by zobaczyć siebie w zupełnie świeżym świetle i zacząć żyć pełnią życia. Zmienisz swój sposób myślenia z tego, który cię stopuje i wprowadza stagnację w twoim życiu na taki, który przyniesie wiele zadowolenia i pozytywne działanie. W ciągu trzech dni nauczysz się jak rozpoznawać pojawiające się ograniczenia i przeszkody, jak przeprogramować własny sposób myślenia, aby pozbyć się skojarzeń, które już dłużej ci nie służą. Nauczysz się jak rozpoznać swoje cele, ułożyć plan działania i jak skupiać się na osiąganiu rezultatów. Przede wszystkim dowiesz się, że to nie narzędzia same w sobie wprowadzą zmiany w twoim życiu, ale umiejętne ich zastosowanie!
Nie jest niecodziennym oglądać łzy wzruszenia podczas tego seminarium.

Więc… jeśli mógłbyś być, robić i mieć to, o czym marzysz, co by to było?

Przeczytaj więcej tutaj o tym darmowym 3-dniowym seminarium.


{ 2 comments… add one }

 • Martyna Bizdra Kwiecień 19, 2010, 1:18 pm

  Hej !

  Świetny artykuł. I jak bardzo prawdziwy.
  Z własnego doświadczenia wiem, że moment podjęcia decyzji o samo -odpowiedzialności zmienia całe życie i emocje. Inna jest perspektywa z jakiej patrzę i moje możliwości, a to pokazuje jak jeszcze wiele mogę…jeśli ta zmiana w moim patrzeniu na świat tak wiele odmnieniła…to co jeszcze przede mną, przed nami?

  Znam szkolenia Christophera Howarda, byłam na jego dwóch seminariach, i mogę powiedzieć, że jest to z pewnością najlepszy szkoleniowiec w dziedzinie rozwoju osobistego. Były to fenomenalne weekendy

  Życzę tej przyjemności każdemu

  pozdrowienia i dziekuję

  Martyna
  .-= Martyna Bizdra´s last blog ..Winning.The most Successful Car Racing Team. Strategic Planning Process =-.

 • sekret Kwiecień 25, 2010, 9:17 pm

  Dziękuję Martyno za ciekawy komentarz,

  Wiem o zmianach, jakie ludzie przechodzą, po uczestnictwie w seminariach Chrisa Howarda, a nawet w trakcie:) Bycie tam, to fantastyczne przeżycie i cieszę, że jesteś kolejną osobą, która tam była.

Zostaw Komentarz